Facebook Pixel

Екснардепам Олександру Вілкулу та Дмитру Колесникову оголосили про підозру після зняття недоторканності

Прокуратура повідомила про підозру ексдепутатам від партії «Опозиційний блок» Олександру Вілкулу та Дмитру Колеснікову. Про це колишній генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Quote«Колишніх народних депутатів Вілкула та Колеснікова рік тому взяв під захист Регламентний комітет ВР, не давши дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності. І тільки після втрати ними депутатського статусу вчора їм оголошені підозри і розпочато процедуру розшуку», — написав Луценко.

На сайті Генпрокуратури зазначено, що підозри ексдепутатам прокуратура Дніпропетровської області склала 5 вересня.

Контекст

  • Олександра Вілкула підозрюють у зловживанні владою і службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. Мова йде про незаконну передачу ділянок сільськогосподарського призначення гірничо-збагачувальним комбінатом у 2011-2012 роках, коли він був головою Дніпропетровської обласної держадміністрації.
  • А Дмитра Колесникова звинувачують у незаконному відчуженні корпусу державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості імені Я. Ю. Опади» у Дніпрі в 2012 році. Його площа — майже 7 тис кв. м. Тоді Колесніков був головою Держагентства з управління державними корпоративними правами та майном.

Подякувати 🎉