Facebook Pixel

Ексголову Приватбанку Олександра Дубілета затримали в Ізраїлі – Лещенко

Ексголову Приватбанку затримали в Ізраїлі. Фото: Уніан

Ексголову Приватбанку затримали в Ізраїлі. Фото: Уніан

Ексголову Приватбанку Олександра Дубілета затримали в Ізраїлі. Зазначається, що в ексбанкіра вилучено ізраїльський паспорт, а його машина знаходиться на майданчику поліції. Про це з покликанням на власні джерела повідомив екснардеп Сергій Лещенко у своєму Telegram.

Лещенко повідомив, що Дубілету заборонено залишати країну і він має жити за тією адресою, котра зафіксована місцевими правоохоронцями. Будинок та автомобіль, котрими користується ексбанкір, зареєстровані на сестру Ігоря Коломойського, яка також нібито брала участь у великих переказах коштів Коломойського через рахунки в Discount Bank в Ізраїлі.

Екснардеп відзначив, що на сьогодні Національне антикорупційне бюро направило Дубілету в Ізраїль документи про підозру у справі Приватбанку. Також він перевіряється в ізраїльській справі щодо закупівлі вугілля для «Центренерго».

Telegram Logo

Контекст. Олександр Дубілет — фігурант відкритої в лютому 2021 року справи щодо розтрати посадовими особами Приватбанку 136 млн грн. Водночас із ним у цій справі фігурують ще двоє осіб — колишній перший заступник голови правління Приватбанку Володимир Яценко та перша заступниця голови правління компанії «Інгосстрах» Олена Бичихіна.

Коментарі

Всі новини