Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Напад на журналістів «Схем» в Укрексімбанку: Мецгера оштрафували на 3,4 тис. грн

Ексглаву Укрексімбанку Мецгера покарали за напад на журналістів штрафом. Фото: Facebook / Євген Мецгер

Ексглаву Укрексімбанку Мецгера покарали за напад на журналістів штрафом. Фото: Facebook / Євген Мецгер

Голову правління державного Укрексімбанку Євгена Мецгера, який став фігурантом справи щодо нападу на журналістів програми «Схеми» восени минулого року, Голосіївський районний суд Києва 14 вересня визнав винним. Йому та ще двом учасникам нападу — Ігорю Тельбізову та Олегу Осіпову – призначили штрафи, повідомляють журналісти «Радіо Свобода».

Мецгера визнали винним за ч. 1 та ч. 3 статті 171 Кримінального кодексу («Незаконне вилучення зібраних журналістом матеріалів і технічних засобів, перешкоджання роботі журналіста, вчинене службовою особою з використанням свого службового становища»). Його зобов'язали сплатити штраф у розмірі 3,4 тис. грн без позбавлення права обіймати певні посади.

Колишніх директора департаменту банківської безпеки Укрексімбанку Ігоря Тельбізова та начальника управління внутрішньої безпеки установи Олега Осіпова визнали винними за ч. 1 та ч. 2 статті 171 та ч. 1 статті 126 («Побої та мордування»). Вони будуть змушені сплатити по 1,7 тис. грн кожен.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Рішення є рішення, суд є суд. Приймаємо як є. Можу погоджуватися, можу не погоджуватися. Я поспілкуюся зі своїми адвокатами, почитаємо рішення, почитаємо всі аргументи й прийматимемо рішення подавати чи не подавати (апеляцію – The Page)», — прокоментував свій вирок Мецгер.

Також він зазначив, що не відмовиться від державних посад, «якщо буде потрібен державі».

Контекст. Нагадаємо: 4 жовтня в приміщенні Укрексімбанку на журналістів програми «Схеми» під час запису ними інтерв’ю з очільником фінустанови Євгеном Мецгером було скоєно напад. Останньому нібито не сподобалося одне з поставлених запитань, після чого співробітники банку силоміць відібрали в журналістів техніку та стерли всі записи. Згодом усі видалені відеозаписи команді «Схем» вдалося відновити.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Схемівці» викликали правоохоронців і написали заяву. Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом перешкоджання роботі журналістів.

Коментарі

Всі новини