Facebook Pixel

Новим главою правління Укрексімбанку став Євген Мецгер — ЗМІ

Конкурсна комісія Укрексімбанку обрала нового голову правління – ним став Євген Мецгер. Наразі він обіймає посаду заступника голови Укргазбанку. Про це FinClub повідомили джерела на банківському ринку.

П’ять членів конкурсної комсії підтримали кандидатуру Мецгера, один голос був проти і два утрималися.

Хто такий Євген Мецгер?

З 2001 року по 2003 рік він працював у філії банку «Фінанси та Кредит» на посаді голови відділу кредитування фізосіб. Пізніше Мецгер став заступником голови управління активних операцій фізичних осіб та заступником керівника управління кредитних ризиків.

Пізніше, у 2006 році, він почав працював в Укрексімбанку та став керівником управління малого та середнього бізнесу. З травня 2015 року Мецгер працює в Укргазбанку, а в жовтні 2016 року став заступником голови правління.

Контекст. Раніше посаду голови правління Укрексімбанку обіймав Олександр Гриценко, якого було затримано у листопаді минулого року в рамках кримінальної справи про розтрату коштів. Згодом його було звільнено під заставу в розмірі майже 3 млн грн.

Додатково. У листопаді 2019 року Кабінет міністрів призначив незалежних членів наглядових рад Ощадбанку й Укрексімбанку замість тих, погодити кандидатури яких раніше Нацбанк відмовився.

У середині серпня минулого року Нацбанк відмовив у погодженні членів наглядової ради Ощадбанку і Укрексімбанку. В Ощадбанку на це відреагували жорстко і назвали позицію НБУ ударом по репутації. Шевкі Аджунер — призначений голова наглядової ради Ощадбанку – таке рішення оскаржив у суді. Але на бік регулятора став Світовий банк. Останній вважає, що Нацбанк діяв у межах своїх повноважень.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉