Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ДТЕК продовжив роботу Бурштинської ТЕС незважаючи на «вимушений простій»

Скриншот: youtube.com

Скриншот: youtube.com

Бурштинська ТЭС 

Бурштинська ТЕС продовжує роботу не дивлячись на те, що «ДТЕК Західенерго» оголосила про припинення експлуатації енергоблоків станції через імпорт електроенергії з Росії.

Насправді станція продовжує роботу в складі семи вугільних енергоблоків, йдеться в заяві заступника голови профспілки «Бурштинської ТЕС» Володимира Васютіна, передають «Наші гроші».

«У наказі №46 «ДТЕК Західенерго» відсутні обставини та підстави, що свідчать про необхідність і факт введення простою на Бурштинській ТЕС, так як на ТЕС не зменшиться обсяги виробництва електричної і теплової енергії, і на підприємстві працює 7 енергоблоків. Також досить вугілля як основного палива Бурштинської ТЕС», — йдеться в листі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На підставі «вимушеного простою» власник станції перевів персонал на скорочений робочий тиждень.

Контекст. ДТЕК оголосив про виведення Бурштинської ТЕС в вимушений простій в листопаді 2019 року мотивуючи свої дії низькими цінами на електроенергію на внутрішньому ринку України та її імпортом з Росії.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Однак з 1 липня 2002 року Бурштинська ТЕС відокремлена від об'єднаної енергосистеми України і працює в складі «Бурштинського острова» паралельно з об'єднаною енергетичною системою Євросоюзу ENTSO-E. Завдяки вдалому географічному розташуванню кілька енергоблоків працювали на експорт в країни ЄС. Тобто, імпорт електроенергії з Росії або Білорусі не впливає на ціноутворення на електроенергію в «Бурштинському острові».

Антимонопольний комітет України 6 грудня рекомендував «ДТЕК Західенерго» вжити заходів для запобігання обмеження виробництва електричної та теплової енергії на Бурштинській тепловій електростанції. Але 24 грудня ДТЕК продовжив режим простою до 31 березня 2020 року.


Бурштинська ТЕС — розташована біля міста Бурштин (Івано-Франківська область) на перетині ліній електропередач, що з'єднують Україну з Угорщиною, Румунією, Словаччиною. Встановлена потужність — 2400 МВт. Основне технологічне паливо — вугілля марки Г, допоміжне — природний газ і мазут.

Коментарі

Всі новини