Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський доручив скасувати дозволи на пересування військовозобов’язаних. Генштаб допрацює порядок

Зеленський доручив скасувати прийнятий Генштабом ЗСУ порядок з метою його доопрацювання. Фото: Офіс президента

Зеленський доручив скасувати прийнятий Генштабом ЗСУ порядок з метою його доопрацювання. Фото: Офіс президента

Президент Володимир Зеленський доручив головнокомандувачу Збройних сил України Валерію Залужному скасувати порядок отримання військовозобов’язаними дозволів на переміщення між областями України.

Про це повідомила «Українська правда» з посиланням на власні джерела в Офісі президента України.

Зокрема, на засіданні з військовими Зеленський заслухав доповідь Залужного щодо дозволів для військовозобов’язаних залишати межі місця проживання.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Президент звернув увагу на те, що суб’єктом формування державної політики в цьому питанні є Міністерство оборони, а обмежувати конституційні права громадян під час воєнного стану може своїми актами тільки уряд.

Зеленський доручив скасувати ухвалений Генштабом ЗСУ Порядок задля його доопрацювання зі збереженням обороноздатності країни.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Пізніше в середу, 6 липня, головнокомандувач ЗСУ Залужний повідомив, що сьогодні відбулося засідання Ставки, на якому розглядалося це питання, яке набуло широкого суспільного резонансу. Було ухвалено рішення про скасування дії Порядку з відправленням його на доопрацювання.

Нагадаємо: 5 липня Генштаб ЗСУ повідомив, що розробив Порядок надання дозволу на виїзд під час воєнного стану за межі місця проживання чи перебування громадянам України, які перебувають на військовому обліку, адже такі дозволи вимагає закон.

Головнокомандувач ЗСУ Залужний пояснив, що призовники та військовозобов’язані, які планують виїзд за межі своїх районів і областей, у воєнний час мають брати дозволи в територіальних центрах комплектування.

Коментарі

Всі новини