Facebook Pixel

Міжнародні донори зібрали для України на конференції у Варшаві $6,5 млрд

У Варшаві під час Конференції донорів для допомоги Україні зібрано $6,5 млрд. Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, оголошуючи підсумки конференції щодо задекларованих коштів для України від урядів іноземних країн, міжнародних організацій і приватних корпорацій, передає «Укрінформ».

Quote«Щойно я отримав остаточні цифри й радий повідомити, що ми змогли зібрати $6,5 млрд. Потрібно впевнитися, що ці гроші дійдуть до України якнайшвидше та в найбільш ефективний спосіб. Ми продемонстрували сьогодні, що й далі підтримуємо Україну й між нами немає місця егоїзму. Це дуже добре, бо якщо переможе егоїзм – переможе Путін, а якщо переможе єдність – переможе Україна й переможемо всі ми», — заявив польський прем’єр під оплески присутніх на конференції.

Він закликав і надалі підтримувати Україну та українських героїв, які зараз стоять на сторожі всієї Європи.

Контекст. Сьогодні, 5 травня, у Варшаві відбулася конференція донорів для допомоги Україні. Ініціаторами події стали прем’єр-міністри Польщі та Швеції Матеуш Моравецький і Магдалена Андерссон.

Метою конференції є збір коштів на гуманітарні потреби України, що зростають. Польща та Швеція в такий спосіб хочуть заохотити своїх партнерів спільно реагувати на складну гуманітарну ситуацію в Україні. Партнери події — президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн і голова Європейської Ради Шарль Мішель.

Подякувати 🎉