Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

На фронті загинув журналіст і захисник України Олександр Махов

Загинув журналіст Олександр Махов

Загинув журналіст Олександр Махов

Учора, 4 травня, під Ізюмом загинув боєць 95-ї десантно-штурмової бригади Олександр Махов. Йому було 36 років.

Після початку війни він добровольцем пішов до лав ЗСУ. До цього був журналістом телеканалів «Україна», «Україна 24» та «Дом».

Президент Володимир Зеленський у відеозверненні вшанував його пам'ять: «Сьогодні почну з історії про одну людину. Про Олександра Махова – відомого журналіста. Упевнений, ви бачили його репортажі на телеканалах «Україна» та «Дім». Можливо, бачили його коментарі, його повідомлення. Він завжди був таким – з власною позицією. Патріотичною та щирою. І завжди без марнославства. І завжди був з-поміж найсміливіших, з-поміж перших. Завжди працював у найгарячіших точках. Намагався привезти справжній матеріал. Сильний матеріал».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Олександр у 2017 році першим із українських журналістів був на станції «Академік Вернадський» в Антарктиді. Коли почалася пандемія ковіда, два тижні мешкав у Санжарах, куди привезли українців, евакуйованих із Китаю.

24 лютого Махов повідомив у Facebook, що йде на війну. «Я ветеран і резервіст, і я йду на війну. Настав час визвольної війни! Битимуся й вбиватиму – скільки матиму сил. Служу українському народу!» – написав він.

Підписуйтесь на нас в Google News!
280117139-1887329524793776-1286258602801832974-n.jpg


Коментарі

Всі новини