Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Добровольці, які обороняли Київ у лютому — травні отримають від міста одноразову виплату: про яку суму йдеться

Добровольці у Києві отримають допомогу у розмірі 13,4 тис. грн – Кличко. Фото: «Голос України»

Добровольці у Києві отримають допомогу у розмірі 13,4 тис. грн – Кличко. Фото: «Голос України»

Майже 10 тисяч добровольців, які стали на захист Києва від першого дня повномасштабного російського вторгнення, отримають від міста одноразову фінансову допомогу в сумі 13,4 тис. грн. Загалом на ці цілі Київрада на засіданні 24 листопада виділила 100 тис. грн до кінця 2022 року, повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

«Київ планує виплатити кожному добровольцю одноразову безповоротну фінансову допомогу в розмірі двох мінімальних зарплат – 13,4 тис. грн. Загалом на ці потреби необхідно спрямувати 134 млн грн. До кінця 2022 року місто виділило на підтримку добровольців 100 млн грн», — зазначив мер.

Він пояснив, що ці добровольці у свій вільний час виконували бойові завдання з оборони міста та закуповували амуніцію за власні кошти.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: українські захисники не припиняють процес зміцнення оборони Києва. Збройні сили України нарощують рубежі та посилюють позиції навколо столиці задля створення багатоешелонованої оборони міста. Нині на Київщині триває процес зведення довгострокових фортифікаційних укріплень на підступах до столиці.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини