Facebook Pixel

«Укрзалізниця» передасть пасажирські перевезення Deutsche Bahn у 2022 році — Мінінфраструктури

Пасажирські перевезення «Укрзалізниці» планують передати в управління німецькій компанії DB Engineering&Consulting у 2022 році.

Про це заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков на форумі «Велике будівництво: нова залізниця».

«Ми вже з вересня працюємо з Deutsche Bahn. За планом ми передаємо пасажирські перевезення в управління DB Engineering&Consulting з наступного року. Нагадаю, що Deutsche Bahn має такий досвід у Казахстані, і він досить успішний. Ми бачили фінансові результати їхньої залізниці й очікуємо, що наші результати будуть не меншими», — передає слова Кубракова Mintrans.

Telegram Logo

Наразі компанія реалізує першу фазу співробітництва – надання консультаційних послуг.

Завдання Deutsche Bahn полягає в розробленні дорожньої карти для впровадження перевезень пасажирів у дальньому та приміському сполученні на найближчі п'ять років і моделі їхнього фінансування.

У серпні «Укрзалізниця» підписала договір із DB Engineering&Consulting, яка входить до Deutsche Bahn, про консалтинг у сфері пасажирських перевезень.

2020 року «Укрзалізниця» підписала з Deutsche Bahn два меморандуми про співпрацю. Проте вже через пів року на той час глава УЗ Володимир Жмак заявив, що не бачить можливості та сенсу залучати до співпраці іноземних фахівців, зокрема й Deutsche Bahn.

Коментарі

Всі новини