Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Безпека та оборона будуть пріоритетом держбюджету-2023 — Мінфін

Держбюджет на 2023 рік — сектор безпеки та оборони в пріоритеті. Фото: ukrinform.com

Держбюджет на 2023 рік — сектор безпеки та оборони в пріоритеті. Фото: ukrinform.com

Пріоритетом державного бюджету на 2023 рік стане сектор безпеки та оборони. Про це повідомив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

Ще одним важливим напрямом, за словами Єрмоличева, стануть соціальні зобов’язання держави.

Quote«Наступного року видатки на пенсійне та соціальне забезпечення не зменшуються, а деякі з них буде навіть збільшено. Приблизно 5,5 млрд грн буде закладено на забезпечення житлом ветеранів війни, адже ця категорія громадян є вкрай важливою. Також буде забезпечено своєчасну виплату пенсій, соціальних допомог, заробітних плат медикам і освітянам. Мінімальна заробітна плата буде на рівні грудня поточного року», — наголосив заступник міністра фінансів.

Крім того, він зазначив необхідність фінансування медичної сфери.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Наразі ми дискутуємо з Національною службою здоров’я та МОЗ щодо залишків коштів, які є на рахунках надавачів медичних послуг. Тому планується коригування програми медгарантій, але основні медичні послуги буде фінансово забезпечено», ‒ зазначив Єрмоличев.

Зараз компетентні органи також обговорюють питання фінансування з держбюджету таких сфер, як-от культура та мистецтво, вугільна промисловість, виплати заробітної плати у сфері охорони здоров’я.

Контекст. Після 24 лютого державний бюджет було переорієнтовано на військові цілі. Фінансування тепер спрямовано на підвищення обороноздатності країни та забезпечення необхідних соціальних видатків. Усі інші витрати дуже обмежено або заморожено.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини