Facebook Pixel

До депутатів, які закликали обвинуватити Путіна в держзраді, прийшли силовики

Депутати з Петербурга хотіли обвинуватити Путіна у держзраді, натомість отримали протоколи від поліції. Фото: Кремль

Депутати з Петербурга хотіли обвинуватити Путіна у держзраді, натомість отримали протоколи від поліції. Фото: Кремль

За депутатів із Санкт-Петербурга, які 7 вересня вирішили звернутися до Держдуми рф із закликом висунути обвинувачення проти російського диктатора Володимира Путіна, взялись силовики. Як пише «Медіазона», сімох представників муніципального утворення Смольнинське викликали до поліції, п’ятеро з них отримали протоколи за нібито «дискредитацію» армії рф.

Звернення депутатів стосувалось повномасштабного вторгнення рф в Україну. Політики у ньому наголосили на тому, що війна в сусідній країні «призвела до загибелі російських працездатних громадян, проблем у російській економіці, мілітаризації України та розширення НАТО на схід», що «завдає шкоди безпеці росії та її громадян».

Як повідомив депутат МО Смольнинське Нікіта Юферев, правоохоронці склали протоколи на нього та ще чотирьох його колег (Дмитра Балтрукова, Дмитра Палюгу, Івана Чеботаря та Ганну Кисельову) за статтею 20.3.3 Кодексу рф про адмінпорушення (публічні дії, спрямовані на дискредитацію використання Збройних Сил рф з метою захисту інтересів російської федерації та її громадян, підтримки міжнародного миру та безпеки або виконання державними органами росії своїх повноважень у зазначених цілях).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. З 24 лютого 2022 року, коли почалося повномасштабне вторгнення путінських військ в Україні, ліквідовано щонайменше 52 250 військовослужбовців рф.

Коментарі

Всі новини