Facebook Pixel

Хто не вакцинований, до Ради може не ходити — Стефанчук підписав розпорядження

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук підписав розпорядження, яке обґрунтовує недопуск народних депутатів без вакцинації від COVID-19 до роботи в сесійній залі ВР, а також регламентує роботу органів державної влади під час дії карантину у зв'язку з COVID-19.

Розпорядження №412 «Про деякі заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби», яке регулює обмеження роботи співробітників органів держвлади, містить таку інформацію:

«Тимчасово, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, допускати до адміністративних будівель, споруд та службових приміщень Верховної Ради України за наявності одного з документів, передбачених Постановою Верховної Ради України від 2 листопада 2021 року №1844-ІХ «Про додаткові заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», таких осіб:

Telegram Logo
  1. народних депутатів України поточного скликання Верховної Ради України;
  2. народних депутатів України попередніх скликань Верховної Ради України (крім адміністративної будівлі Верховної Ради України на вул. Грушевського, 5);
  3. працівників Апарату Верховної Ради України;
  4. працівників державних підприємств та установ, які забезпечують діяльність Верховної Ради України;
  5. помічників-консультантів народних депутатів України;
  6. членів Кабінету Міністрів України, представників центральних органів виконавчої влади, а також інших осіб, які беруть участь у роботі Верховної Ради України чи її органів;
  7. представників засобів масової інформації у порядку, визначеному пунктами 8 та 9 цього розпорядження;
  8. повнолітніх учасників відкритих відвідувань у Верховній Раді України».

Більш детально про обмеження в роботі співробітників органів вищої державної влади можна дізнатися з тексту розпорядження.

Коментарі

Всі новини