Facebook Pixel

Ексглава АМКУ Цушко подав декларацію на посаду в Мінфіні

Василь Цушко. Фото: УНІАН

Василь Цушко. Фото: УНІАН

Колишній голова Антимонопольного комітету часів президентства Віктора Януковича Василь Цушко хоче посісти посаду заступника міністра фінансів. В уряді Миколи Азарова він також обіймав посаду міністра економіки.

У декларації за 2019 рік місцем наявної або майбутньої роботи Цушко вказав Міністерство фінансів, а посадою, на яку претендує, — «заступник міністра».

Попереднім місцем роботи вказано підприємство «Українська сировина» — минулого року його зарплата там склала 8,1 тис. грн. Трохи більше 1 тис. грн Цушко отримав від надання майна в оренду.

Telegram Logo

Також декларація свідчить про те, що кандидат на посаду заступника міністра фінансів минулого року був заступником голови «Соціалістичної партії Олександра Мороза».

Водночас Цушко може посісти посаду керівника митниці, однак це питання ще не вирішено, йдеться у коментарі «Економічній правді» джерела з комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики.

Контекст. У 2005-2006 роках Цушко очолював Одеську облдержадміністрацію, згодом з 2006 до 2007 обіймав посаду міністра внутрішніх справ. Крім того, що 2010 року він був міністром економіки, а з 2010 до 2014 року очолював АМКУ, Цушко чотири рази був депутатом Верховної Ради — 1994, 1998, 2002 і 2006 років.

Коментарі

Всі новини