Facebook Pixel

Цього року Київ закупить 273 сучасних автобуси — Кличко

Оновлення парку громадського транспорту — одне з основних завдань для Києва на найближчий час.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Україна 24». За його словами, цьогоріч адміністрація планує закупити велику партію нових сучасних автобусів для столиці.

«Цього року ми плануємо закупити 273 нових автобуси. Ми постійно оновлюємо парк громадського транспорту столиці. За кілька останніх років ми купили майже 300 одиниць громадського транспорту. Це сучасні та комфортабельні автобуси, трамваї та тролейбуси», — зазначив Кличко.

Telegram Logo

За оцінками екс-заступника міністра інфраструктури Олександра Кави, вартість одного нового сучасного автобуса складає близько 6-7 млн грн. Таким чином, за 273 одиниці місту доведеться заплатити близько 1,6 млрд грн.

На думку мера Києва, такі заходи повинні призвести до витіснення громадським транспортом маршруток та приватних автомобілів з центру міста. Для цього влада столиці зараз розробляє нову схему руху громадського транспорту, в якій буде враховано можливість зручних пересадок з одного виду транспорту на інший.

Олександр Кава підтримує ідею збільшення муніципального транспорту Києва. Однак важливо, щоб влада столиці після придбання 273 нових автобусів аналогічну кількість застарілого транспорту прибрала з маршрутів. Тоді якість транспортного обслуговування у місті не погіршиться.

«У Києві ми маємо багаторічну практику, коли купується нова техніка, але її кількість на маршрутах не збільшується», — говорить експерт.

Тому, попри регулярні поставки нової техніки, кількість муніципального транспорту в столиці за нинішнього мера скоротилася на 10%.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини