Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Politico дізналося, що заважає США визнати росію країною-спонсором тероризму

Чому США не визнали росію спонсором тероризму. Фото: Pixabay

Чому США не визнали росію спонсором тероризму. Фото: Pixabay

Американська влада побоюється офіційно визнавати російську федерацію країною-спонсором тероризму, хоча прямо про це й не заявляє. Як вдалося дізнатися Politico, на це є декілька причин, з-поміж яких і ймовірне порушення Москвою «зернової угоди».

Американські чиновники вважають, що такий крок з боку США може змусити росію порушити умови угоди, яка дає змогу Києву експортувати агропродукцію з морських портів.

Окрім того, у разі внесення рф до «чорного списку» — у компанію до КНДР, Сирії, Куби та Ірану – американці залишаться фактично відрізаними від будь-яких ділових відносин із російською стороною. Попри численні санкції Вашингтон підтримує економічні відносини з Москвою в низці секторів, з-поміж яких ядерні матеріали.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: у липні спікерка Палати представників США Ненсі Пелосі заявила очільнику американського Держдепу Ентоні Блінкену, що якщо він не внесе росію в список країн-спонсорів тероризму, це зробить Конгрес. Тоді Сенат одноголосно схвалив резолюцію, яка закликала Блінкена піти на цей крок.

11 серпня латвійський Сейм офіційно визнав російську федерацію країною, яка всіляко підтримує тероризм.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини