Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

То світла нема, то тривоги: В КМДА пояснили, чому Києвом досі не курсують передані Deutsche Bahn автобуси

Чому не їздять дизельні автобуси від Deutsche Bahn , які Київ отримав ще у вересні — відповідь КМДА. Фото: Telegram / Пасажири Києва

Чому не їздять дизельні автобуси від Deutsche Bahn , які Київ отримав ще у вересні — відповідь КМДА. Фото: Telegram / Пасажири Києва

Автобуси, які Київ тримав як гуманітарну допомогу від Deutsche Bahn ще на початку вересня, досі не вийшли на маршрути через відключення світла в столиці та повітряні тривоги. Про це повідомила керівниця управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації Катерина Баранова виданню «Великий Київ».

За її словами, у зв’язку з періодичною відсутністю електрики та вимушеними перервами через тривоги суттєво затримався процес реєстрації отриманих транспортних засобів.

Quote«Під час оголошення повітряних тривог та стабілізаційних відключень електроенергії сервісні центри, що проводять реєстрацію транспортних засобів, зупиняють свою роботу. Тому процес реєстрації транспортних засобів затримується», – пояснила Баранова.

Вона анонсувала, що по звершення необхідних процедур усі автобуси випустять на маршрути, які обслуговує «Київпастранс».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: 25 автобусів від Deutsche Bahn до Києва потрапили наприкінці серпня та у перших числах вересня. Тиждень тому активісти організації «Пасажири Києва» помітили, що переданні транспортні засоби досі стоять без розмитнення , хоча були б дуже актуальним в умовах заощадження містом електроенергії.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини