Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Київ і 10 областей: де в Україні сьогодні не буде світла

Відключення світла 9 листопада 2022 року. Фото: slovoidilo.ua

Відключення світла 9 листопада 2022 року. Фото: slovoidilo.ua

У середу, 9 листопада, в Україні діють графіки погодинних планових відключень електроенергії, аварійних відключень на сьогодні не заплановано. Про це повідомили в пресслужбі НЕК «Укренерго».

Найбільше відключень заплановано в Києві та Київській області, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській, Запорізькій, Дніпропетровській і Кіровоградській областях.

Абонентів попередили, що відключення розпочнуться із 6-ї години ранку. Саме з цього часу в Україні фіксують пікові навантаження, які тривають до 11:00. В цей часовий період населення просять ощадливо споживати електроенергію. Крім того, українців закликають протягом дня почергово користуватися потужними електроприладами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Допоможіть енергетикам тримати баланс в енергосистемі, пошкодженій ворожими обстрілами», — наголосили в «Укренерго».
Віключення електроенергії в україні 9 листопада 2022 року. Фото: Укренерго

Віключення електроенергії в україні 9 листопада 2022 року. Фото: Укренерго

Контекст. Після масованих ударів рф по критичній інфраструктурі України в центральних і північних регіонах щодня відбуваються відключення електроенергії. Подекуди світло в користувачів є лише по декілька годин на добу.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини