Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

США хочуть передати ЗСУ 25-30 ракетних установок HIMARS та MLRS

У США відповіли, чи зможуть передати Україні 50 HIMARS. Фото: GETTY IMAGES

У США відповіли, чи зможуть передати Україні 50 HIMARS. Фото: GETTY IMAGES

США готові надати Україні стільки установок HIMARS, скільки можуть. Наразі країна хоче надати принаймні 25-30 установок, якомога більше артилерії та ракет для цих систем.

Як наголосив голова Комітету збройних сил Палати представників США Адам Сміт в інтерв'ю «Радіо Свобода», 50 чи 60 установок буде складно зібрати і надати, бо «не факт, що у нашому арсеналі є саме 50 таких установок».

Quote«Не факт, що у нашому арсеналі є саме 50 таких установок. Я думаю, зараз ціль — досягти кількості у 25-30 ракетних установок залпового вогню. І це буде поєднання HIMARS і кількох систем MLRS із Великої Британії та інших (країн – ред). Ми намагатимемось надати так багато, як зможемо. Але 50 чи 60 установок буде складно зібрати та надати», — сказав Сміт.

Нагадаємо, що раніше міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що для ефективного стримування ворога Україні потрібно щонайменше 50 HIMARS, а для наступу — хоча б 100.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зараз в Україну вже доправили 12 дальнобійних артилерійських систем HIMARS американського виробництва і певну кількість MLRS M270. У новому пакеті військової допомоги Україні США анонсували поставки ще чотирьох установок HIMARS.

Коментарі

Всі новини