Facebook Pixel

Частка Китаю в обчислювальних потужностях біткоіна впала до 46% з максимуму в 78%

Частка Китаю в хешрейте біткоіна станом на квітень впала до 46% з максимуму 78%, а частка США на цей час в хешрейті зросла з 4% до 16,8%.

Про це свідчать дані звіту Центру альтернативних фінансів Кембриджського університету.

Дані: cbeci.org

Дані: cbeci.org

Також за минулі три місяці в мережі біткоіна на 33% збільшилася кількість нод. За даними bitnodes, сьогодні до мережі підключено майже 13 тисяч біткоіни-нод.

Telegram Logo
Дані: bitnodes

Дані: bitnodes

Частка китайських майнерів в хешрейті біткоіна вже в березні 2021 року, тобто ще до початку чергової заборони майнінгу в країні, впала нижче 50%.

Згідно інструменту у вигляді карти майнінг біткоіна, який Кембриджський центр альтернативних фінансів (CCAF) запустив в травні 2020 року, в березні 2021 року частка Китаю становила 49,1%. У квітні показник знизився до 46%, а рік тому перевищував 65%.

У травні влада Китаю заявила, що має намір прийняти заходи щодо майнінгу криптовалют і торгівлі біткоіном. Протягом місяця влада декількох китайських провінцій наказали майнерам припинити діяльність. Серед них: Юньнань, Цинхай, Синьцзян, і Внутрішня Монголія. Це призвело до відходу багатьох майнерів з країни.

Віце-президент американської компанії Foundry Кевін Чжан тоді висловив думку, що до кінця місяця приблизно 90% китайських майнінгових підприємств відключать обладнання.

Коментарі

Всі новини