Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Це був великий піар». Буданов розповів про найбільші проблеми російської армії

Буданов розповів про найбільші проблеми російської армії. Фото: slovoidilo.ua

Буданов розповів про найбільші проблеми російської армії. Фото: slovoidilo.ua

Зараз виплили всі проблеми російської армії. Усе, на що вони витрачали гроші, — це показувати велич російської армії у світі. Зараз усі побачили — немає ніякої величі. Про це заявив керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Кирило Буданов в інтерв’ю «НВ».

Quote«Порівнювати військовий потенціал Росії та України перед початком цієї фази війни, що почалася 24 лютого, неможливо: це десяти-, а за певними показниками двадцятикратна перевага РФ», — зазначив очільник ГУР.

Проте, як розповів Буданов, реальні бойові дії показали реальні проблеми: «кількісний показник вони мають, це безумовно, а от якісного немає».

Крім того, російська армія має досить низьку мотивацію. Головний розвідник пояснив, що ті втрати, яких росіяни зазнали за цей час, досить сильно на них впливають. Уже зараз Росія перейшла до прихованої мобілізації й найближчим часом готується оголосити про відкриту мобілізацію.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Мені досить цікаво: як вони це пояснюватимуть власному народові? Чому Росії з її, як вони кажуть, першою чи другою армією у світі потрібна мобілізація, коли, згідно з їхніми офіційними повідомленнями, усе йде за планом і Україна як військова машина нічого із себе не представляє?» — зауважив Буданов.

Він припускає, спираючись на певні факти, що мобілізацію проведуть під призмою того, що Росія воює не з Україною, а з англосаксонським світом. Саме в такій парадигмі це пояснюватимуть російському суспільству.

Коментарі

Всі новини