Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ринок США впаде ще на 20%, перш ніж встигне втрутитися ФРС — Bridgewater

Bridgewater: S&P 500 впаде ще на 20%. Фото: pixabay.com

Bridgewater: S&P 500 впаде ще на 20%. Фото: pixabay.com

Індекс S&P 500 знизиться ще на 15 — 20% і досягне рівня 3480 пунктів, перш ніж ФРС прийде на допомогу.

Таку заяву зробив інвестиційний директор найбільшого у світі хедж-фонду Bridgewater Associates Грег Дженсен, пише Business Insider.

З початку року індекс S&P 500 уже знизився на 9%, тож зниження ще на 20% може вивести його на 3480 пунктів. Цей рівень був на ранньому етапі пандемії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Водночас Дженсен не вважає зниження цін на активи поганою подією з погляду ФРС на тлі 40-річних максимумів інфляції.

«На цих рівнях буде потрібно набагато більше зусиль, щоб «вкласти» ФРС у гроші, — сказав Дженсен Bloomberg. — Вони далекі від цього».

Підписуйтесь на нас в Google News!

На думку Дженсена, ФРС хоче «перезавантаження, а не краху ринку». Надлишок ліквідності призвів до зростання цін на активи, а оскільки ФРС посилює свою грошово-кредитну політику, недостатня кількість покупців цих активів зможе компенсувати різницю.

Зазначимо, що на ринку панує страх. Інвестори налякані зниженням вливань ліквідності, про що оголосила ФРС після засідання 26 січня. Глава Федрезерву Джером Пауелл заявив, що є багато можливостей для підвищення ставки, і не виключив, що це відбуватиметься на кожному засіданні ФРС цього року. Таких засідань до кінця року передбачено сім. Наразі ставки ФРС перебувають на історичному мінімумі – 0 — 0,25%. Навіть якщо ФРС підвищуватиме ставку в найконсервативніший спосіб — на 0,25% після кожного засідання, то до кінця 2022 року на нас чекає рівень 1,75 — 2%.

Аналітики бачать у цих кроках ФРС ознаки майбутніх змін економіки.

Хедж-фонд Bridgewater, заснований інвестором-мільярдером Реєм Даліо, управляє активами обсягом $150 млрд.

Коментарі

Всі новини