Facebook Pixel

Брати чи не брати мікропозику: поради для клієнтів

Автор

Кредит онлайн – зручна та, що ще важливіше, швидка фінансова послуга. Якщо знадобляться гроші на різні потреби, ви зможете взяти їх без питань. Чимало компаній працюють цілодобово, без вихідних.

Багато МФО виконують лояльні перевірки та видають позики клієнтам із різною кредитною історією. Поки банки обіцяють, розглядають і ухвалюють рішення, мікрокредитні організації виплачують гроші та надають змогу позичальникам розв'язувати будь-які завдання.

Для вас питання полягає в тому, чи варто брати мікрокредит сьогодні. У продукту є свої особливості, слабкі та сильні сторони. Розповімо, як уникнути переплат, кому підійде ця послуга та чому.

Кредит онлайн за парою документів

Позику онлайн можна взяти за паспортом та ІПН або іншим документом, що засвідчує особу. Тобто проходження перевірок просте, швидке, не потребує зайвого часу. Додаткові документи вимагають лише компанії, які пропонують збільшені ліміти.

Обов'язкові вимоги до позичальників:

  • вік старше за 18 чи 21 рік (уточнюйте в конкретній компанії);
  • наявність громадянства України.

Ситуації, коли НЕ треба брати мікропозику

Щоб мінімізувати переплати та ризики, продуктом варто користуватися з розумом. Фінансисти не рекомендують брати кредит без дзвінків у таких ситуаціях.

Немає реальної потреби в позикових коштах

Ви начебто хочете зробити додаткову покупку, але гострої життєвої потреби в ній немає. Це той випадок, коли варто утриматися від звернення до мікрокредитної компанії.

МФО надають швидку допомогу до зарплати – дають змогу перехопити невелику суму в борг на невеликий строк. Якщо ви трохи не розрахували бюджет, то послуга підійде ідеально. Щоб заощадити на відсотках, повертайте позику щойно отримаєте чергову виплату на роботі.

Ви не впевнені, що повернете борг своєчасно

Більшість проблемних клієнтів МФО живуть, сподіваючись, що все буде гаразд. Спочатку вони не розраховують свій бюджет, потім набирають кредити, потім передбачувано припиняють їх виплачувати, оскільки нічим. Варто пам'ятати, що відсотки за добове користування позикою в мікрокредитних компаніях чималі, і їх доведеться віддавати.

Якщо не впевнені, що зможете повернути, – спробуйте обійтися без позикових коштів. Інша схема — беріть гроші в компаніях, які пропонують новим клієнтам позики під 0%. Рекламні акції зазвичай діють безстроково й дають змогу кожному новому (позичальнику) разово брати нульовий кредит.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉