Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Назад у 2009-тий: «Бориспіль» втратив майже всіх пасажирів

Порожній аеропорт «Бориспіль». Фото: УНІАН

Порожній аеропорт «Бориспіль». Фото: УНІАН

Пасажиропотік міжнародного аеропорту «Бориспіль» із січня до вересня 2020 року впав до 4,058 млн пасажирів. Цей показник на 65% менше, ніж за цей же період 2019 року. Ба більше, знизилися також показники за вересень: якщо цього року аеропорт обслужив майже 555 тис. пасажирів, то минулого — понад 1,6 млн.

Про це повідомили в пресслужбі «Борисполя».

За словами генерального директора аеропорту Павла Рябікіна, через обмеження, які ухвалив уряд України в серпні, не відбулася вереснева хасидська програма, а разом із нею «Бориспіль» недоотримав 30% пасажиропотоку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Хабова модель стала нереалістичною — ми недорахуємося приблизно 3 млн трансферних пасажирів. Авіаційна галузь скоротила свої витрати настільки, наскільки це було можливо, щоби вистояти в складний період. Карантинні обмеження й далі є стоп-фактором для пасажирів. Аналізуючи статистику за січень — вересень 2020 року, ми можемо точніше прогнозувати очікуваний пасажиропотік, з яким закінчимо рік: він впаде до рівня 2009 року, що призведе до кратного зниження доходів аеропорту, як порівняти з 2019 роком».

Павло Рябікін

Павло Рябікін

Генеральний директор Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Контекст. Кабінет міністрів 3 червня ухвалив рішення про дату поновлення пасажирського авіасполучення. З 15 червня уряд дозволив відкрити українські аеропорти для іноземних відвідувачів, проте з 26 серпня іноземцям був заборонений в'їзд в Україну до кінця вересня цього року.

Коментарі

Всі новини