Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Найбільші аеропорти України назвали свою головну проблему

Фото: аеропорт «Бориспіль»

Фото: аеропорт «Бориспіль»

Найбільші аеропорти України назвали свою головну проблему після відновлення міжнародного авіасполучення.

У зв'язку з нещодавнім відкриттям українських аеропортів для іноземних відвідувачів, The Page дізналося, з якими проблемами за цей час зіткнулися найбільші з них.

«Жуляни»

Як заявила The Page прессекретар аеропорту «Київ» («Жуляни») Галина Бондаренко, головна складність, з якою довелося зіткнутися аеропорту після відкриття міжнародного авіасполучення, це не лише недостатній пасажиропотік, але й недостатня кількість рейсів — їх практично немає.

За її словами, очікування «Жулян» не виправдалися, адже аеропорт планував вийти до кінця місяця на 30% докарантинного обсягу, однак зараз має в середньому 3-4 рейси (до семи рейсів) на день. Бондаренко зазначила, що вони не покривають навіть мінімум доходів на утримання — як на інфраструктуру, так і на виплату мінімальної зарплати співробітникам.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Стан справ насправді катастрофічний. Авіаційна галузь дуже важко переживає цей період, адже вона є однією з тих галузей, яка найбільше постраждала: першою увійшла в кризу і останньою вийде», — резюмувала вона.

Варто зазначити, що, за даними Державіаслужби, 2019 року аеропорт мав пасажиропотік близько 2,17 млн, або понад 7 тис. людей на день.

«Бориспіль»

За словами генерального директора аеропорту «Бориспіль» Павла Рябікіна, формально відкриття кордонів відбулося, але фактично ми бачимо чотири перевізники, які відновили регулярні рейси. У них дуже маленька частотність, і вони перевозять дуже мало пасажирів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Як приклад Рябікін навів рейси «Київ — Франкфурт», що 2019 року виконувалися тричі на день, а зараз — тричі на тиждень.

Quote«Ми відкрили великий термінал, витрачаємо на його утримання багато грошей. Але ми ще є дуже далекими навіть від рівня самоокупності. Тобто зросли наші витрати й зросли наші збитки. І поки що ми не бачимо швидкого відновлення пасажиропотоку», — зазначив він.

Зауважимо, що 2019 року аеропорт мав пасажиропотік близько 15,3 млн і приймав на день від 40 до 50 тис. осіб.

Аеропорт «Львів»

Щодо цього аеропорту, то наразі він обслуговує лише 3-4 рейси на день, якими перевозяться 200-300 пасажирів. Про це заявила генеральний директор підприємства Тетяна Романовська, передає avianews.

2019 року аеропорт мав пасажиропотік близько 2,2 млн осіб і обслуговував приблизно 6 тис. пасажирів на день.

Контекст. Кабінет міністрів 3 червня ухвалив рішення про дату поновлення пасажирського авіасполучення. З 15 червня уряд дозволив відкрити українські аеропорти для іноземних відвідувачів.

Коментарі

Всі новини