Кількість первинних заявок на одержання допомоги з безробіття в США за тиждень склала 6,6 млн всупереч прогнозу аналітиків, які оцінювали кількість людей, що потребують допомоги держави через втрату роботи, у 3,5 млн чоловік.
За два тижні, згідно з офіційними даними, безробітними стали 10 млн осіб, повідомляє у щотижневому звіті Міністерство праці США.
За заявками на допомогу з безробіття визначають кількість людей, що звернулися за державною допомогою протягом минулого тижня. При цьому щотижневі дані відрізняються значною волатильністю. Зазвичай зміни в межах 35 тис. сигналізує про суттєві зміни числа робочих місць.
Показники вище очікуваних розглядаються як фактор, що послаблює долар США, а показники нижче очікуваних сприяють його зміцненню.
Контекст. Число заявок на одержання допомоги з безробіття в США б'є рекорди з дня на день. З 14 по 21 березня заяви подали 3,3 млн безробітних, а з 21 по 28 кількість таких людей збільшилася вдвічі — до 6,6 млн осіб.
Це свідчить про те, що економіка США швидко занурюється в серйозну економічну кризу або Велику депресію 2.0.
В Україні кількість людей, які втратять роботу, може досягти 500 тис.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також