Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Байрактари» збиратимуть в Україні: Baykar уже придбала землю під завод і створила компанію

Baykar збудує завод із випуску ударних БПЛА Bayraktar в Україні – посол. Фото: Flickr

Baykar збудує завод із випуску ударних БПЛА Bayraktar в Україні – посол. Фото: Flickr

Виробник ударних безпілотників Bayraktar – турецька компанія Baykar – здійснив низку кроків на шляху до анонсованого задовго до війни старту випуску цих БпЛА в Україні. Так, компанія вже зареєструвалася в нашій країні, розробила проєктну документацію та придбала земельну ділянку для майбутніх потужностей, розповів посол України в Туреччині Василь Боднар в інтерв’ю «РБК-Україна».

«На значній частині моделей, які вироблятимуться на цьому заводі, стоятимуть складники українського виробництва. Це можуть бути двигуни, інші запасні частини, колеса, багато чого різного, що є високотехнологічного в нас і може бути використане для цих літальних апаратів», — додав він.

Боднар висловив упевненість у тому, що завод неодмінно буде збудовано.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Буквально тиждень тому уряд затвердив двосторонню угоду й надіслав до парламенту на ратифікацію угоду про будівництво самого заводу», — зауважив дипломат.

Контекст. У серпні минулого року Baykar заявила про розроблення інвестиційного проєкту з будівництва в Україні науково-дослідного центру в аерокосмічній галузі та виробничого центру складання БпЛА.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У вересні 2021 року українське Міноборони та Baykar підписали Меморандум щодо будівництва та облаштування спільного навчально-випробувального центру для обслуговування, поточного ремонту, модернізації БпЛА, а також проведення навчання персоналу, пов’язаного з експлуатацією безпілотних літальних апаратів Bayraktar.

Коментарі

Всі новини