Facebook Pixel

Барбадос першим у світі відкриє посольство в метавсесвіті

Барбадос відкриє віртуальне метапосольство – що відомо. Фото: Flickr

Барбадос відкриє віртуальне метапосольство – що відомо. Фото: Flickr

Барбадос стане першою у світі державою з посольством у метавсесвіті. Очікується, що дипустанова почне роботу в тривимірному просторі, населеному цифровими аватарами людей, на початку 2022 року.

Як пише CoinDesk, Міністерство закордонних справ і зовнішньої торгівлі Барбадосу підписало угоду з блокчейн-компанією Decentraland — одним із найбільших і найпопулярніших цифрових світів — про створення посольства в метавсесвіті. Влада острівної держави також веде переговори й з іншими «віртуальними світами» — Somnium Space та SuperWorld.

З відкриттям посольства Барбадос стане першою країною у світі, яка визнає цифрову суверенну землю. Влада наголошує, що новітня дипустанова відповідатиме нормам міжнародного права, а також Віденській конвенції.

Telegram Logo

Контекст. Наприкінці жовтня засновник Facebook Марк Цукерберг оголосив про ребрендинг своєї компанії. Зміна її назви на Meta пов'язана з тим, що компанія будує метавсесвіт — віртуальний світ, який поєднає всі наявні технології та пристрої. У такий спосіб компанія хоче показати, що вона є не тільки соцмережею Facebook, а й розвиває інші проєкти.

За лічені дні після цього американський софтверний гігант Microsoft також зробив перший крок до створення свого метавсесвіту.

Коментарі

Всі новини