Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бахматюк відкупив назад дві заарештовані птахофабрики за мільярд гривень

Олег Бахматюк через пов'язані компанії КУА «Євротранс-Інвест» і ФК «Фінгарант» викупив на аукціоні дві заарештовані птахофабрики «Укрлендфармінг» на загальну суму 990 млн грн.

Про це пишуть «Наші Гроші» з посиланням на дані «СЕТАМ».

«Євротранс-Інвест» перемогла в аукціоні на єдиний майновий комплекс птахофабрики «Київська» із стартовою ціною 126 млн грн і закінченням торгів на позначці 180 млн грн. У «Євротранс-інвесту» була особлива ставка, яку учасники аукціону роблять до торгів і вони до кінця залишаються закритими для конкурентів, в розмірі 690 млн грн. Тому відкуп пройшов за цією ціною.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Основним власником КУА «Євротранс-Інвест» є кіпрська компанія М.С. Еurора Тrаns Ноldіngs Lіmited Маріоса Лазароу — співзасновник «Євротранс-Інвест» разом з Ukrlandfarming plc.

У 2019 М.С. Еurора Тrаns Ноldіngs Lіmited вийшла зі складу засновників «Європи-транс лтд», єдиним бенефіціаром якої офіційно став Олег Бахматюк.

При цьому М.С. Еurора Тrаns Ноldіngs Lіmited виступила позивачем у судових справах між НБУ і банком «Фінансова ініціатива» Бахматюка.

ФК «Фінгарант» виграло аукціон на майновий комплекс птахофабрики в селі Пухівка Броварського району. Тут стартова ціна становила всього 4,97 млн грн, і активні торги завершилися на рівні 5,07 млн грн. Після цього в гру вступили особливі ставки учасників і переможцем стала компанія «Фінгарант» з 300 млн грн.

Директором ФК «Фінгарант» є адвокат Андрій Сочавський з Івано-Франківська. Ця компанія раніше брала участь в судових спорах за участю «Укрлендфармінг» і банку «Фінансова ініціатива».

Сочавський тут виступав як уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в банку «Фінансова ініціатива». Формально бенефіціаром «Фінгарант» є кіпрська компанія «Мерріхіллс трейдинг лімітед» Євдокії Теочаріду.

Після торгів у переможців є 10 днів, щоб заплатити всю суму за об'єкти. В іншому випадку, вони втратять гарантійні внески. Внесок за птахофабрику «Київська» становить 6,3 млн грн, за фабрику в Пухівці — 0,25 млн грн, а право на покупку майна перейде до наступного учасника торгів.

«СЕТАМ» на відміну від «Прозорро.Продажі» не розкриває дані про учасників торгів, а лише вказує назви переможців. Тому хто такі учасники — невідомо.

Якщо ці конкуренти також відмовляться від своїх ставок, то тоді зіграють звичайні ставки «Євротранс-інвесту» 180 млн грн і «Фінгаранту» 5 млн грн.

В такому випадку державі відійдуть гарантійні внески у вигляді штрафів 6,55 млн грн. За самі фабрики заплатять тільки 185 млн грн, а не 990 млн грн як заплатили б за особливими ставками.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини