Facebook Pixel

Австрія заборонила в'їзд українцям з 27 липня

Австрія з 27 липня вводить нові обмеження на в'їзд. Фото: Austria.at

Австрія з 27 липня вводить нові обмеження на в'їзд. Фото: Austria.at

Австрія з 0:00 годин 27 липня вводить нові обмеження на в'їзд із 32 країн або районів з високим ризиком зараження коронавірусом. До цього списку потрапила й Україна. Термін дії заборони не встановлено. Про це повідомило видання OE24.

В'їзд із цих країн дозволено лише громадянам країн Євросоюзу або Швейцарії.

Але якщо українці прибули до Австрії з країни Шенгенської зони, то їм треба надати негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, зроблений не пізніше ніж за 72 години до в'їзду.

Telegram Logo

Після в'їзду до країни вони також повинні пройти 10-денний карантин. Для цього необхідно надати підтвердження розміщення. Всі пов'язані з цим витрати повинні нести громадяни, що прибули.

Заборону на в'їзд не застосовують до медиків, сезонних працівників та дипломатів. Але якщо вони приїжджають не з безпечних країн, то повинні пред'явити негативний ПЛР-тест.

Додатково. Світові експерти прогнозують другу хвилю коронавірусу восени. Однак навряд чи бізнес знову закриють на карантин. Про це повідомив міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

Кабінет міністрів 22 липня продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 серпня. Однак він матиме певні нововведення, які почнуть діяти з 1 серпня.

Коментарі

Всі новини