Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Австралія передає Україні шість гаубиць M777 і боєприпаси до них

Австралія передає Україні гаубиці M777. Фото: defence.gov.au

Австралія передає Україні гаубиці M777. Фото: defence.gov.au

Австралія передає Україні шість легких буксирувальних гаубиць M777 калібру 155 мм і боєприпаси до них. Про це повідомив посол України в Австралії Василь Мирошниченко.

Quote«Ця підтримка надається після запиту США та посла України в Австралії про надання важкого артилерійського озброєння та боєприпасів Збройним силам України через активізацію Росією наступу на Донбасі. Ця додаткова військова допомога ще більше підтримає Україну в її відповіді на жорстоке, безжальне та незаконне вторгнення Росії», — йдеться в пресрелізі прем'єр-міністра Австралії Скотта Моррісона та міністра оборони Австралії Пітера Даттона.

Ця нова підтримка України в розмірі $26,7 млн збільшує загальний внесок Австралії в оборонну військову допомогу Україні до понад $225 млн.

Крім того, Австралія надає гуманітарну допомогу на суму $65 млн із фокусом на жінок, дітей і людей похилого віку, зокрема на харчові продукти, житло та предмети першої потреби. Австралія також постачає не менш як 70 тис. тонн енергетичного вугілля для живлення українського опору.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зазначається, що уряд країни й далі шукатиме можливості для подальшої військової допомоги там, де він зможе оперативно надати необхідне Збройним силам України.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини