Facebook Pixel

Австралія передає Україні шість гаубиць M777 і боєприпаси до них

Австралія передає Україні шість легких буксирувальних гаубиць M777 калібру 155 мм і боєприпаси до них. Про це повідомив посол України в Австралії Василь Мирошниченко.

Quote«Ця підтримка надається після запиту США та посла України в Австралії про надання важкого артилерійського озброєння та боєприпасів Збройним силам України через активізацію Росією наступу на Донбасі. Ця додаткова військова допомога ще більше підтримає Україну в її відповіді на жорстоке, безжальне та незаконне вторгнення Росії», — йдеться в пресрелізі прем'єр-міністра Австралії Скотта Моррісона та міністра оборони Австралії Пітера Даттона.

Ця нова підтримка України в розмірі $26,7 млн збільшує загальний внесок Австралії в оборонну військову допомогу Україні до понад $225 млн.

Крім того, Австралія надає гуманітарну допомогу на суму $65 млн із фокусом на жінок, дітей і людей похилого віку, зокрема на харчові продукти, житло та предмети першої потреби. Австралія також постачає не менш як 70 тис. тонн енергетичного вугілля для живлення українського опору.

Зазначається, що уряд країни й далі шукатиме можливості для подальшої військової допомоги там, де він зможе оперативно надати необхідне Збройним силам України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉