Facebook Pixel

США відкрили в Німеччині Центр контролю за постачанням озброєнь в Україну

На базі Європейського командування ЗС США в Штутгарті відкрито Центр контролю за постачанням озброєнь в Україну.

Про це повідомляє CNN, посилаючись на високопоставленого представника Міноборони.

Нова структура в Німеччині займатиметься координацією та прискоренням постачання військової допомоги Україні з боку понад 40 країн. У Центрі контролю Європейського командування по Україні крім американських фахівців також працюють співробітники з 15 країн.

Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк у зв'язку із цим наголосив на зворотному ефекті «демілітаризації» України для РФ. Так, після зустрічі міністрів оборони 40 країн обсяг, швидкість, логістика та розширена номенклатура постачання зброї для України суттєво посилюється.

Група союзників зустрічатиметься раз на місяць, заявив раніше міністр оборони США Ллойд Остін. Перша зустріч була організована Остіном на авіабазі Рамштайн у Німеччині у вівторок, 26 квітня.

«Однією з дивних вимог Росії на початку війни була «повна демілітаризація» України. Що ж, після вчорашньої епохальної зустрічі 40 міністрів оборони країн світу є дуже погана новина для РФ: обсяг, швидкість, спрощена логістика, розширена номенклатура зброї для України значно посилюється», — написав Подоляк у twitter.

Нагадаємо, що вчора, 26 квітня, у Рамштайні (ФРН) відбулося перше засідання міжнародної Консультативної групи з оборони України, яку скликав міністр оборони США Ллойд Остін. У ньому взяли участь керівники оборонних відомств 40 країн, включно з міністром оборони України Олексієм Резніковим.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉