Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Американська Payoneer назвала найбільш високооплачувану галузь українських фрилансерів

Фото: unsplash

Фото: unsplash

Галуззю фрилансу з найбільшою зарплатнею назване програмування. Українці, які працюють за цим напрямком, отримують зарплату в розмірі $2,1 тис. на місяць, свідчать результати опитування людей, які працюють віддалено, американською платіжною платформою Payoneer.

Найбільш оплачуваними є також галузі, як-от управління проєктами ($1,5 тис.), контроль якості (понад $1,4 тис), інформаційні технології ($1,3 тис.). Найменш оплачувані – підтримка клієнтів, продажі та фінанси ($650).

Інфографіка: Payoneer

Інфографіка: Payoneer

Інфографіка: Payoneer

Інфографіка: Payoneer

Інфографіка: Payoneer

Інфографіка: Payoneer

Інфографіка: Payoneer

Інфографіка: Payoneer

Інфографіка: Payoneer Thumb Інфографіка: Payoneer Thumb Інфографіка: Payoneer Thumb Інфографіка: Payoneer Thumb

Вища освіта фрилансерів, гендерна та вікова нерівність:

  • українські жінки-фрилансери отримують зарплату на 26% меншу, ніж чоловіки, які працюють віддалено. У світі цей розрив складає 16%. Гендерна нерівність доходів пов'язана з тим, що чоловіки спеціалізуються на технічних галузях, робота в яких оплачуються вище. У Payoneer відзначили, що в графічному та веб-дизайні жінки заробляють майже $19 на годину, чоловіки — на $1 менше;
  • найбільша частина працівників на ринку фрилансу — це міленіали та покоління Z, що пов'язано з обізнаністю представників цих поколінь з сучасними технологіями;
  • 84% українських фрилансерів мають повну вищу освіту, водночас у світі – 79%;
  • фрилансери, які старші за 45 років, складають 10% загальної кількості;
  • 71% українських фрилансерів шукають роботу на маркетплейсах UpWork, Fiverr. У світі цей показник лише на 3% менший. Серед українців також користується попитом пошук роботи за рекомендаціями (15%).
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Payoneer — американська компанія, яку було засновано в 2005 році. У грудні 2019 року платформа провела опитування серед понад 7 тис. фрилансерів, 15% з яких — українці. Метою дослідження було вивчення демографії рівня оплати та задоволеності, а також інших факторів, що впливають на розвиток фриланс-економіки.

Коментарі

Всі новини