Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Мінцифри презентувало акселератор для 25 українських підприємств

17 січня 2023 року в межах Всесвітнього економічного форуму в Давосі Мінцифри разом із NGO Impact Business презентувало поглиблену акселераційну програму Impact Business. Про це повідомила пресслужба Мінцифри.

Пілотна програма підтримає 25 українських підприємств, що працюють у сферах сільського господарства, енергетики, інфраструктури, охорони здоров’я, кібербезпеки та інших галузях, які прагнуть зробити позитивні соціальні зміни частиною своєї стратегії. Подати заявки на участь в акселераторі Impact Business зможуть підприємці, чиї бізнеси спрямовано на відновлення найбільш постраждалих під час війни галузей економіки.

До участі в програмі буде відібрано компанії, які сприятимуть створенню позитивного й довготривалого впливу з оціночним збільшенням ВВП України на суму понад $250 млн протягом п’яти років.

Кандидати, які пройдуть відбір, отримають доступ до лекцій, воркшопів і досліджень, орієнтованих на теми зростання бізнесу та включення чинника соціального впливу в бізнес-стратегію. Також програма включатиме консультації від всесвітньо відомих експертів, коучів і менторів, доступ до інвесторів і глобальних технологічних ресурсів.

За результатами проходження програми два підприємства з найкращими результатами матимуть можливість залучити фінансову підтримку в розмірі до 20 тис. євро на команду.

Фінансову підтримку буде надано у вигляді смартгрантів від Українського соціального венчурного фонду в межах проекту Collaborate for Impact, який реалізується завдяки фінансовому сприянню Європейського Союзу та співпраці з EVPA.

Податися на участь у програмі підприємці зможуть до 17 лютого 2023 року за посиланням https://www.impactbusinessua.org.

Нагадаємо: Міністерство цифрової трансформації за допомогою низки ініціатив планує розвивати ІТ-освіту в Україні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини