Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ахметов посилює медіаприсутність, а Григоришин розраховується з Новинським. Головне за 8 листопада

Інформаційний успіх Віктора Медведчука спонукає Ріната Ахметова посилювати свій інформаційний вплив. Тепер у нього з'явився телевізійний канал. Він складе конкуренцію тим, які підтримують кума Володимира Путіна. А тим часом партнер Ахметова по «Метінвесту» реалізує складну схему розрахунку з впливовим бізнесменом Костянтином Григоришиним.

Новини коротко

У Ріната Ахметова з'явився новий медіаресурс. Медіагрупа «Україна» в грудні 2019 року запускає телеканал «Україна 24». Він буде виходити замість телеканала «Ескулап TV». Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 7 листопада переоформила його ліцензію. До 15 годин на добу телеканал транслюватиме інформаційні програми.

Розрахунки між олігархами. Антимонопольний комітет не знайшов нічого поганого в заплутаній схемі передачі акцій різних компаній, пов'язаних з групою «Енергетичний стандарт» Костянтина Григоришина та зі «Смарт-холдингом» Вадима Новинського. Мова йде про спосіб виплати боргу в розмірі $300 млн від Григоришина Новинському та його бізнес-партнеру Володимиру Лук'яненку. Григоришин заборгував у межах виконання рішення Лондонського арбітражу, яке було ухвалене ще в жовтні 2017 року. Суперечка з 2012 року точилася навколо великого машинобудівного підприємства «Сумське НВО» і стосувалась опціону на пакет акцій цього підприємства.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Auchan скорегував свою стратегію в Україні. Французька корпорація залишилась задоволеною тим, як розвиваються її «магазини біля дому», і вирішила збільшити їхню кількість. Чотири таких магазини вже працюють у Києві. Як розповіли у пресслужбі компанії, експеримент виявився вдалим. Приріст товарообігу після відкриття склав 50%. Завдяки цьому у ритейлера сталася «цілісна зміна стратегії». У планах Auchan відкривати «більше магазинів біля дому».

Мін'юст повністю відкрив єдиний реєстр підприємців. Тепер українці зможуть шукати інформацію за номером реєстрації фізичної особи-підприємця, а також стежити за підписантами та філіями. Зокрема, це дозволить держорганам просунутися у відкритті даних. Державна фіскальна служба зможе надавати інформацію про податкові доходи і податковий статус, зберігаючи персональні дані підприємців.

Підписуйтесь на нас в Google News!

JTI відновить виробництво сигарет. Компанія заявила про відновлення виробництва на фабриці в Кременчуці. Напередодні представники компанії провели зустріч з президентом Володимиром Зеленським та міністрами. Після цього « JTI Україна» вирішила з 11 листопада відновити виробництво цигарок на всіх лініях кременчуцької фабрики.

Коментарі

Всі новини