Facebook Pixel

Аеропорт «Бориспіль» отримав нового міжнародного перевізника

Airbus A320 авіакомпанії Eurowings вперше здійснив посадку в «Борисполі». Фото: Мінінфраструктури

Airbus A320 авіакомпанії Eurowings вперше здійснив посадку в «Борисполі». Фото: Мінінфраструктури

Літак Airbus A320 німецької авіакомпанії Eurowings вперше здійснив посадку в аеропорту «Бориспіль». Про це повідомило Мінінфраструктури.

Цей німецький авіаперевізник став четвертим членом групи Lufthansa Group, який буде працювати на українському ринку. Уже давно в Україні літають інші авіакомпанії групи: Lufthansa, Swiss International і Austrian Airlines.

«Розширення карти міжнародних рейсів в «Борисполі» — це один з пріоритетів, які зараз стоять перед новим керівництвом аеропорту», — сказав міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Telegram Logo

Авіакомпанія буде літати за маршрутом Київ — Дюссельдорф. Рейси з Дюссельдорфа будуть три рази в тиждень: по понеділках, середах і п'ятницях. У ці ж дні будуть виконуватися рейси з Києва.

Додатково. Eurowings — німецька low-cost авіакомпанія, дочірній підрозділ холдингу Lufthansa Group. Вважається головним перевізником в аеропортах Дюссельдорфа, Гамбурга, Штутгарта і Кельна/Бонна. Має флот з майже 100 літаків A319, A320, A330.

У липні наглядова рада аеропорту «Бориспіль» визначила переможцем конкурсу на посаду генерального директора Олексія Дубревського.

Коментарі

Всі новини