Facebook Pixel

Адвокат Трампа Джуліані прибув до України. У нього заплановані зустрічі з Віктором Шокіним та Костянтином Куликом

Автор

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Руді Джуліані 4 грудня прибув до Києва, щоб зустрітися з колишнім генпрокурором Віктором Шокіним та прокурором Костянтином Куликом. Про це пише впливове видання The New York Times.

Сам Джуліані пояснює свій візит в Україну збором доказів для захисту клієнта: «Я збираю докази, щоб захистити мого клієнта від фальшивих звинувачень, які висуваються проти нього», – відповів виданню Джуліані.

За даними NYT, напередодні Джуліані перебував у Будапешті. Там він зустрівся з ексгенпрокурором Юрієм Луценком, колишнім українським дипломатом Андрієм Теліженком, колишнім нардепом Андрієм Артеменком, та колишнім головою ЦВК Михайлом Охендовським.

Під час зустрічі Артеменко і Охендовський заявили, що мають сумніви щодо причепності колишнього керівника виборчої кампанії Пола Манафорта до «Партії регіонів».

Контекст

  • У вересні цього року Палата представників Конгресу США почала процедуру імпічменту Дональда Трампа через його розмови із президентом України Володимиром Зеленським. Глава США тоді просив Зеленського провести розслідування проти Джо Байдена, свого конкурента на виборах 2020 року в США, і його сина Хантера Байдена.
  • Після цього Білий дім опублікував розшифровку телефонної розмови Трампа з Зеленським, з якої випливає, що він справді просив «вивчити» справу Байдена.
  • 31 жовтня палата представників Конгресу США прийняла резолюцію про офіційний початок процедури імпічменту президента країни Трампа.
  • Президент США у свою чергу наполягає, що не зробив нічого протизаконного і здійснював свої функції по боротьбі з корупцією.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉