Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У «Дія.Сity» зареєстровано 498 компаній

У Дія.Сity зареєстровано 498 компаній. Фото:ЕП

У Дія.Сity зареєстровано 498 компаній. Фото:ЕП

Cтаном на березень 2023 року в реєстрі нараховується 498 резидентів. З них 314 компаній мають українське коріння. Про це повідомляє пресслужба Opendatabot.

Cтаном на березень 2023 року 63%, або 314 компаній, у «Дія.City» — українського походження, без зв’язків з іншими країнами. З-поміж «іноземців» найбільше компаній із Кіпру — 45 резидентів «Дія.City». Друге місце в цьому топі посіли США — компанії, які «прописані» в цій країні, є засновниками 38 резидентів. У реєстрі наявні компанії, які на початок повномасштабного вторгнення мали власників із Білорусі (Perevaga Technology, DataMola).

report-batkivshchina-inozemnikh-rezidentiv-diyacity.png

Три чверті резидентів «Дія.City» були зареєстровані в період до 2021 року включно. Трохи більш як 25% таких компаній офіційно почали свою діяльність лише у 2022 році.

Попри те що в законодавстві України не дуже чітко прописано, чим мають займатися резиденти «Дія.City», більшість компаній все-таки працюють в IT. Зокрема, 66% резидентів мають офіційний вид діяльності «комп'ютерне програмування», 7,4% — «консультування з питань інформатизації», 5,8% — «видання іншого програмного забезпечення» тощо.

За рік роботи «Дія.City» 15 компаній втратили статус резидента за власним бажанням — здебільшого через заморожування роботи бізнесу на час великої війни або у зв'язку з переходом на пільговий податок у 2% від обігу.

Нагадаємо, що уряд дозволив підприємцям отримувати послуги іноземців і осіб без громадянства за гіг-контрактами без дозволів. Рішення стосується резидентів «Дія.Сіті».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини