Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Заступнику Кличка вручили підозру в заподіянні шкоди екології на 40 млрд грн

40 млрд грн збитків: заступнику Кличка вручили підозру. Фото: gp.gov.ua

40 млрд грн збитків: заступнику Кличка вручили підозру. Фото: gp.gov.ua

Столичні правоохоронці повідомили про підозру заступнику голови Київської міської державної адміністрації, а також колишньому ліквідатору заводу «Радикал» Петру Пантелеєву. Його підозрюють в ухиленні від проведення заходів із ліквідації наслідків екологічного забруднення на території підприємства, що спричинило тяжкі наслідки. Про це повідомляється на сайті Офісу Генпрокурора.

Згідно з повідомленням, один із заступників Кличка з 2014 року є головою міжвідомчої робочої групи з розв’язання екологічних проблем заводу «Радикал», також на нього покладено обов’язки у сфері цивільного захисту та охорони довкілля. Упродовж 2014 — 2021 років на території «Радикалу» не проведено жодного заходу, спрямованого на ліквідацію наслідків екологічного забруднення, а також демеркуризації цієї території. Загальний обсяг ртуті та ртутовмісних речовин на території заводу сягає приблизно 200 тис. тонн.

Унаслідок забруднення заводської території небезпечними відходами й через те, що на заводі не провели відновлювальних заходів із ліквідації наслідків екологічно забруднення, екології завдано збитків у розмірі понад 40 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини