Facebook Pixel

Райффайзен банк запровадив нагороду для «зелених» проєктів

Райффайзен банк запровадив нагороду для "зелених" проєктів"

Райффайзен банк запровадив нагороду для "зелених" проєктів"

Райффайзен Банк започаткував нагороду Raif Green Leaf для своїх корпоративних клієнтів, що реалізують «зелені» проєкти зі значною екологічною складовою.

Банк планує нагородити перших 30 клієнтів, які запроваджують та поширюють інноваційні технології для скорочення викидів, переробки відходів, підвищення ресурсоефективності та енергоефективності, сприяють розвитку циркулярної економіки та «зеленої» енергетики для сталого майбутнього України.

Quote«Портфель «зелених» проєктів Райфу становить 1,5 млрд грн. Банк запровадив власну політику в сфері сталого розвитку і активно підтримує проєкти, що мають позитивний соціальний та екологічний вплив. При наданні кредитування корпоративним клієнтам Райф категорізує та верифікує екологічні проєкти», – розповіла заступниця голови правління Райффайзен Банку Лариса Бондарєва.

За її словами, до пулу «зелених» інвестицій банку входять проєкти із будівництва біогазових заводів, переробки сільськогосподарських відходів, будівництва сонячних електростанцій. Банк профінансував проєкти з біорізноманіття, підтримує органічне виробництво тощо.

Quote«Ми нарощуємо наші «зелені» інвестиції, і згідно з довгостроковою стратегією до 2025 року Райф планує стати одним із найбільших «зелених» банків в Україні. Завдяки партнерству з нашими клієнтами ми сприяємо скороченню викидів в атмосферу парникових газів. У 2023 році банк активно продовжує укладати «зелені» угоди в напрямах відновлюваної енергетики, фінансування придбання електротранспорту та розбудови відповідної інфраструктури. У фокусі всі сегменту бізнесу», – розповіла начальниця управління екологічної, соціальної та корпоративної відповідальності Райффайзен Банку Олена Михайличенко.

Вона підкреслила, що українські бізнеси впроваджують масштабні та технологічно складні «зелені» проєкти навіть під час війни. І нині банк розглядає перелік проєктів, спрямованих на «зелену» відбудову економіки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉