Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російська пропаганда: СБУ оприлюднила список із 100 Telegram-каналів, які курує Кремль

Ворожі майданчики поширюють фейки та маніпуляції. Фото: Pixabay

Ворожі майданчики поширюють фейки та маніпуляції. Фото: Pixabay

Служба безпеки України оприлюднила список із 100 нібито «українських» Telegram-каналів, які курує росія. Цей список також підтвердили Міноборони, МВС та інші держоргани безпеки.

Як йдеться у повідомленні СБУ, в умовах, коли Україна успішно протистоїть російському нападу, вкрай актуальним є питання інформаційної безпеки. Не маючи можливості перемогти на полі бою, ворог намагається посіяти «зраду» та розхитати українське суспільство.

Зокрема, на це працює низка нібито «незалежних телеграм-каналів», роботу яких насправді координує Кремль.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Причетність таких каналів до російських спецслужб встановила СБУ в рамках відповідних кримінальних проваджень.

Зокрема, мова йде про Легитимный, Сплетница, Картель, Резидент, Наблюдатель, MediaPost, Женщина с косой та інші Телеграм-канали, список яких час від часу доповнюється.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Повний перелік ворожих Telegram-каналів — за посиланням.

СБУ закликає не користуватися цими каналами, адже їх роботу фінансує і координує росія – такі майданчики поширюють фейки та маніпуляції і є частиною інформаційної війни проти України.

СБУ також відзначає, що низка цих каналів для власної розкрутки замовляє рекламу в українських пабліках, отже звертає увагу власників і редакторів всіх українських видань, що підтримка таких ресурсів є пособництвом ворогу та буде переслідуватися відповідно до закону.

Коментарі

Всі новини