Facebook Pixel
IT
banner-kolo-md.jpg
IT

У США заборонили держструктурам користуватися технікою Huawei та ZTE

Автор

У США почала діяти заборона на купівлю держструктурами обладнання компаній Huawei, ZTE та ряду інших китайських виробників, в тому числі їхніх «дочок», повідомив Федеральний резерв США, передає «Інтерфакс-Україна».

До списку потрапили також Hytera Communications Corporation, 34 Hangzhou Hikvision Digital Technology Company та Dahua Technology Company. Крім того, Huawei позбавляється права на придбання в США компонентів та технологій для своєї продукції.

Порушити заборону американські відомства можуть тільки один раз, але у такому випадку вони повинні обґрунтувати свою позицію у відповідних комітетах американського конгресу.

У документі Федрезерву, поширеному в травні, «68 філій Huawei в 26 країнах та районах світу також потрапили у відповідний «чорний список», оскільки вони можуть бути задіяні в діяльності, що суперечить національній безпеці або зовнішньополітичним інтересам США».

Спостерігачі розглядають введені Вашингтоном обмеження для китайських компаній (для Huawei зокрема) як один з напрямків «торгової війни» між США та Китаєм.

До речі, минулого тижня президент США Дональд Трамп заявив, що у відповідь на відмову Пекіна купувати американську сільськогосподарську продукцію заборонить будь-які форми співробітництва Huawei з американськими партнерами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉