Facebook Pixel
IT
IT

Вчимо англійську онлайн: труднощі, з якими ви можете зіткнутися

Автор

Ви побачили рекламу нового курсу з англійської мови, який проводиться онлайн. Вам сподобалися програма, методика, викладач, і тепер ви впевнені в тому, що за 3 місяці зможете вільно говорити англійською. Але проходить час, а знань не стає більше. У чому причина та що робити, якщо вивчення англійської онлайн не приносить результатів? Читайте далі, щоб дізнатися рішення.

Перешкоди, які заважають вивчити англійську онлайн

Щоб зрозуміти справжню причину своїх невдач, доведеться проявити максимальну чесність. Нижче ми перерахували основні перешкоди, які зазвичай виникають на шляху студентів мовних курсів англійської. Ймовірно, у цих описах ви знайдете й себе:

  1. Ви бажаєте, щоб усю роботу робив викладач. Викладач подасть вам новий матеріал, підкаже, як правильно, зверне увагу на помилки та виконає багато інших завдань, але, на жаль, не зможе вкласти знання у вашу голову. Почавши вчити англійську онлайн у Р12, підготуйтеся до того, що вам доведеться по-справжньому працювати: уважно слухати уроки, відповідати на запитання, виконувати домашні завдання та багато займатися мовою поза курсом.
  2. Ви боїтеся помилятися. Страх — головний ворог студентів онлайн-курсів. Щоб його подолати, перед кожним заняттям повторюйте просту й ефективну афірмацію: робити помилки — не соромно. А ще можете прямо під час заняття сказати викладачеві та групі про свій страх — будьте певні, кожен із них вас підтримає й із полегшенням розповість про власні фобії.
  3. Ви не практикуєтеся у використанні мови. Будь-який випускник університету іноземних мов скаже вам: якщо не практикувати англійську постійно, вона дуже швидко забувається. І ще він вам скаже, що без практики її практично неможливо вивчити. Тому почніть використовувати навіть мінімальні знання в спілкуванні з людьми з усього світу онлайн, дивіться фільми в оригіналі, намагайтеся навіть думати англійською.
  4. У вас немає мотивації. Інакше кажучи, ви пішли на онлайн-курси не з власної волі — просто всі розмовляють англійською, іноземні мови потрібні для працевлаштування, вас присоромили за невміння сформулювати просту фразу в аеропорту. Усього переліченого недостатньо. Зазирніть у душу та спробуйте знайти справжню причину, навіщо вам мова. Як зрозуміти, що мотивація дійсно ваша? Від думки про неї стає радісно.
  5. Ви втомилися. Є ймовірність, що ви перенавантажили себе різними завданнями, зокрема й з онлайн-навчання, тому ваш мозок просто відмовляється запам'ятовувати нову інформацію. Влаштуйте собі повноцінну тритижневу відпустку, а потім повертайтеся до вивчення мови.

Якщо важко знайти причину невдач самому — поговоріть зі своїм викладачем. Педагог краще розуміє подібні процеси й може дати робочі підказки, які допоможуть конкретно вам. Ми впевнені, що ви зможете розібратися з труднощами, що виникли, й успішно опанувати іноземну мову!

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉