Facebook Pixel
IT
IT

Англійська онлайн: п'ять помилок під час вивчення мови

Автор

Часто студенти, які починають вчити мову, кидають її на пів дорозі, так і не досягнувши результату. Зустрічаються й студенти, які кілька разів починають вчити англійську з нуля та завжди знаходять причину, чому не вийшло: поганий викладач, немає здібностей до мов або немає часу. Але, почавши вивчати англійську онлайн у Грін Кантрі, можна раз і назавжди позбутися цих упереджень і не проходити повторне навчання в дорослому віці, запевняють викладачі школи.

Давайте розберемо п'ять помилок студентів, які найчастіше заважають досягти необхідних результатів під час вивчення англійської.

Помилка 1. Відсутність мотивації на початку вивчення англійської онлайн

Перед початком пошуку школи для занять онлайн переконайтеся, що вам це потрібно. Так-так! Уявіть собі картинку: що буде, коли ви досягнете мети. Навіщо вам англійська? Якщо ви знаєте, заради чого готові докласти зусиль, відмовитися від розваг і витратити час, тоді можна сміливо починати вчити.

Помилка 2. Неправильно визначено мету вивчення мови

Правильно поставлені цілі — ще один важливий момент у процесі навчання онлайн. Мета має бути досяжною, вимірюваною, конкретною, актуальною й обмеженою в часі. Так ви зможете вимірювати свої успіхи, бачити прогрес і не розчаруватися у своїх здібностях. Не ставте надмірно високі цілі, не варто змушувати себе вчити по сто слів на день — достатньо 5 — 10. Головне — запам'ятати їх.

Помилка 3. Відсутність систематичних занять

Під час вивчення іноземної мови онлайн найважче зібратися й змусити себе вчитися систематично, не пропускаючи заняття. Пропустивши одне або кілька занять, наздогнати матеріал за групою буде складніше. Також не варто звалювати все в одну купу та вчити великі обсяги матеріалів з англійської за один раз. Краще розділити на невеличкі порції та регулярно повторювати.

Помилка 4. Неправильно підібрана методика

Вчити англійську онлайн потрібно собі на втіху. Якщо вам подобається робити домашні завдання, розбиратися в класичних вправах і правилах граматики ─ вперед! Якщо часу на домашні завдання немає й займатися за підручниками з класичним набором тем не ваше, знайдіть альтернативні курси.

Онлайн ви можете підібрати будь-яку школу та методики, вчити англійську мову інтерактивно й із захватом, без складних правил і домашніх завдань. Гейміфікація — ще один чудовий метод вчити іноземну мову цікаво. У грі навіть дорослі забувають про страх говорити неправильно, розкриваються й доводять до автоматизму нові слова та граматичні конструкції.

Помилка 5. Уникнення повторень і рутинної роботи

Яку методику для вивчення англійської ви не оберете, повторювати доведеться. Рутинну роботу може бути максимально цікаво подано, але трохи попрацювати доведеться. Повторюйте нові слова, намагайтеся вигадувати речення на нові правила, щоб довести їх до автоматизму і не замислюючись застосовувати в мовленні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉