Facebook Pixel

Як сучасні маркетингові технології грального бізнесу допомагають ЗСУ

Вікторія Закревська
Заступниця голови Ukrainian Gambling Council з комунікаційних питань

Під час війни вітчизняний бізнес і пересічні громадяни допомагають нашій армії чим можуть: від перерахування заощаджень і частини доходів на користь ЗСУ та сил територіальної оборони до волонтерської діяльності.

До роботи заради перемоги залучено представників всіх без винятку галузей економіки – від аграрної до сфери туризму та розваг.

Гемблінг не лише не став винятком із цього правила, а й перебудував свою роботу так, щоб частина діяльності українського ринку азартних ігор була безпосередньо орієнтована на цільову благодійну допомогу армії та забезпечення фінансування загальнодержавних гуманітарних потреб.

Я вже писала про початок використання маркетингових технологій легальними гральними компаніями для збору коштів на благодійність, а тепер час подивитися, наскільки їм вдалося акумулювати у такий спосіб ресурси з азартних ігор.

Розпочнемо з найпростішого технічного рішення, яке впровадила Slots City. Суть ініціативи компанії полягає в тому, що за кожен успішний депозит казино переказує 10 грн на допомогу країні. Цю акцію було запроваджено в березні, а триватиме вона до кінця дії воєнного стану в Україні.

Завдяки цій ініціативі у квітні було зібрано 350 тис. грн. За 210 тис. грн придбали позашляховик для потреб ЗСУ, ще 100 тис. грн передали на забезпечення харчування тероборони на Одещині, а решту 40 тис. грн спрямували на закупівлю амуніції для бійців.

Легальний організатор грального бізнесу Parimatch Ukraine проводить благодійні аукціони з продажу колекційних речей спортсменів із музею компанії. Parimatch поставив собі за мету накопичити 1 млн грн для гуманітарних потреб.

Станом на 8 травня відбулося вже дев’ять серій аукціону. Загальна сума зібраного становить 374 тис. грн. Переможці минулих серій уже отримали свої лоти й відправили кошти на допомогу Україні.

Наприкінці квітня Україна отримала чергову допомогу від покер-руму GGPoker. Цього разу лідер світового покеру перерахував на спецрахунок НБУ понад 2,5 млн грн.

Кошти було зібрано на шістнадцятому спеціальному благодійному турнірі в мережі GGPoker – Ukraine Fundraising Event, який відбувся в межах світової серії турнірів WSOP Circuit.

Учасники турніру зробили 799 входів, з кожного бай-іну на гуманітарну допомогу Україні було перераховано $111.

Компанія PokerMatch за підтримки Міжнародної та Всеукраїнської федерацій спортивного покеру започаткувала серію благодійних турнирів Victory Cup, усі зібрані кошти з яких спрямовуються на гуманітарні потреби.

Наразі відбулося вже сім турнірів, під час яких було зібрано понад 900 тис. грн. Допомогу від PokerMatch уже отримали мешканці деокупованих українських міст, лікарні та медичні заклади на Сході України, також було оплачено засоби захисту та зв’язку для наших військових і багато іншого.

Попри всі складнощі воєнного періоду бізнес вірить у перемогу України та робить все від нього залежне, щоб її наблизити. А сучасні маркетингові технології допомагають ліцензованим вітчизняним гемблінговим компаніям ефективніше займатися благодійництвом на користь ЗСУ та вимушено переміщених осіб.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]