Facebook Pixel

Карфаген нехай стоїть. А от Москва...

Кремль нині демонструє класичний, гідний підручників приклад тупого саморуйнування.

Агресору, який напоровся на несподівано ефективний опір ЗСУ, катастрофічно бракує сил на фронті. Але все за планом, найхитрішим з усіх путінських. Відповідно, оголосити мобілізацію Кремль не може, бо його ж, Кремля, шалена пропаганда переконала росіян у непереможності російської армії. І замість поспішного згортання агресії депутати в Держдумі марять нападом на Польщу, Прибалтику та Казахстан.

Ну так, ну так… От зараз ми завоюємо весь світ. Тільки-но від Чорнобаївки оговтаємося

До речі, знаєте в чому феномен цього аеродрому під Херсоном? Орки туди заходять, адже це єдиний майданчик для зльоту/посадки гелікоптерів. Орків, зокрема генералітет, накривають нашим «Градом». Орки ведуть вогонь у відповідь і рапортують за командою, що все — українські вогневі точки придушено, артилерію противника знищено на 120%. А як інакше — вони друга армія галактики. Ну, якщо знищено, на аеродром сміливо заходить нова порція «визволителів». Наші їх знову накривають — благо, ціль пристріляна. І чорнобаївський «День бабака» триває.

Але до основної теми. Судомні рухи Кремля є очевидними: якщо мобілізацію буде сприйнято в Росії як капітуляцію перед Україною, то треба перекинути сили з інших регіонів. Наприклад, із Сирії. Але вербування сирійських найманців послаблює режим Асада, і той уже б'ється в істериці, благає Путіна не вибивати з-під ніг табуретку.

Гаразд, тоді направимо в Україну військових із Нагірного Карабаху. Але там одразу активізується Азербайджан і починає свій наступ. Тепер істерить Пашинян, обіцяє розслідувати бездіяльність російських «миротворців». Так треба раніше було думати, ще коли визнавали людожерську Росію гарантом миру в регіоні.

Ага, якщо з Нагірним Карабахом проблеми, то зараз Кремль тягне в Україну гарматне м'ясо з Абхазії та обох Осетій. І керівники Грузії будуть безвільними національними зрадниками, якщо не скористаються унікальним шансом для відновлення своєї територіальної цілісності.

Кремль намагається зібрати сили звідусіль. Але дутої величі в нього значно більше, ніж реальних ресурсів. Вони навіть свої безпілотники та ракети ліпили з імпортних складників. Ситуація стискається, наче шагренева шкіра. Або тришкін каптан — так для росіян споконвічніше і зрозуміліше.

Отже, цугцванг настільки очевидний, що захвилювалися навіть Шойгу з Герасимовим, які чи то ховаються по лікарнях від Путіна, який панікує, чи то мужньо, за російською офіцерською традицією, присіли на склянку.

А опір України лише посилюватиметься. Зверніть увагу: Польща — довірений партнер США в Східній Європі — виступила з ідеєю миротворців на Західній, порівняно мирній Україні. І тут Байден, звертаючись до американських десантників у польському Жешуві, натякнув, що вони на власні очі зможуть побачити, як мужньо українці відбивають агресію.

Якщо поляки за підтримки американців зайдуть для підтримання правопорядку на Західну Україну, то частини ЗСУ, які там перебувають, матимуть можливість наступати, звільняючи окуповані території.

Перша кісточка доміно – провал бліцкригу проти України – уже впала. Інші почнуть сипатися дедалі швидше. А Карфаген — він ні до чого, навіщо його руйнувати?

Текст опубліковано за згодою автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора