Facebook Pixel

Допомога державі з боку організаторів азартних ігор стає більш адресною

Вікторія Закревська
Заступниця голови Ukrainian Gambling Council з комунікаційних питань

Від самого початку повномасштабного вторгнення російської армії в Україну легальні організатори азартних ігор попри скорочення доходів та фізичне знищення частини активів, допомагають армії, силам територіальної оборони та беруть участь у фінансуванні соціальних і гуманітарних державних і регіональних програм.

Зараз ця допомога стає все більш диференційованою та адресною, і кожна гемблінгова компанія обирає для себе певні напрями волонтерської діяльності для підвищення ефективності своєї благодійної роботи.

Діяльність членів Ukrainian Gambling Council – найбільшої профільної асоціації представників легального вітчизняного гемблінгу — зосереджена переважно на таких напрямках:

  • фінансова підтримка загальнодержавних гуманітарних проєктів, кошти на які переказують на спеціальний рахунок НБУ;
  • забезпечення частин ЗСУ та підрозділів ТрО амуніцією, технічними засобами, авто та паливом;
  • технічна та фінансова підтримка регіональних соціальних і гуманітарних проєктів;
  • фінансування медичних проєктів і проєктів із надання психологічної підтримки;
  • благодійна допомога тимчасово переміщеним особам.

Дехто зосередився на одному напрямку й постійно підтримує саме його. Інші – обрали для себе декілька напрямків роботи одночасно. Але допомагають державі всі разом!

Так, наприклад, у середині серпня найбільший світовий покер-рум GGPoker перерахував 3 млн грн на спецрахунок НБУ. Ці кошти зібрано під час спеціального благодійного турніру Every 1 for War Relief у межах Світової покерної серії (WSOP). Нагадаю, що на попередньому турнірі було зібрано 2,5 млн грн, які також переказали на спецрахунок НБУ для подальшого фінансування загальнодержавних гуманітарних проєктів.

Бренд Parimatch із початку війни надав допомогу Україні на 180 млн грн, основну частину якої було спрямовано на потреби ЗСУ. Разом із Благодійним фондом Parimatch Foundation зараз збільшує обсяги фінансової допомоги за такими пріоритетними напрямками, як-от психологічна реабілітація дітей, відновлення спортивних програм.

Фонд також продовжує волонтерські роботи з медичними проєктами. 16 серпня Parimatch Foundation і Міносвіти підписали меморандум про співпрацю щодо розвитку освітнього процесу в Україні. Водночас Parimatch Tech відновлює освітні проєкти, зокрема Parimatch Tech Academy, який дає можливість із нуля отримати навички в ІТ і влаштуватися на роботу.

Онлайн-казино Cosmolot регулярно допомагає армії власними коштами та створило спеціалізований сайт «палимо вату » як частину патріотичної кампанії «Рашистам пекло». У межах кампанії всі охочі можуть донатити на потреби ЗСУ. Усі кошти зараховуються до фонду «Повернися живим». Кожен, хто долучається до кампанії, може обрати вид військового спорядження для захисника ЗСУ, на яке піде його благодійний внесок.

PokerMatch проводить спеціалізовані турніри та івенти, а зібрані кошти спрямовує благодійним організаціям. Так, увесь рейк із чергового вікенду на PokerMatch – 330,5 тис. грн — передадуть волонтерській організації «Зграя», яка з перших днів війни допомагає цивільним, ЗСУ, лікарням і всім, хто потребує підтримки. А з 1 до 24 серпня компанія оголосила старт Марафону благодійності, присвяченого Дню Незалежності України. Усі зібрані гроші також буде спрямовано на благодійність.

Компанія Favbet і створений нею Благодійний фонд Favbet Foundation уже перерахували безпосередньо та через благодійні організації понад 30 млн грн лише на потреби ЗСУ, передали 5 тонн пального, надали допомогу для придбання трьох автівок швидкої допомоги для миколаївських медиків тощо. Окрім того, Favbet Foundation організував навчальний процес для дітей і дорослих українських біженців у Загребі (Хорватія).

У Slots City організували процес щоденного збору коштів для ЗСУ на легкові автомобілі, дрони, тепловізори, електрогенератори, спорядження. З травня цю роботу було переорієнтовано на постійну основу – до Фонду Slots City, де до волонтерських проєктів ставляться не менш професійно, ніж до бізнесу.

Своєю волонтерською та благодійною діяльністю легальні організатори азартних ігор укотре доводять, що соціальна відповідальність для них є невіддільною частиною бізнесу, майбутнє якого вони бачать в Україні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]