Facebook Pixel

Чому США переключилися з Китаю на «бунтівну бензоколонку». І що від цього Україні

Єгор Чернєв
народний депутат України, голова Постійної делегації в Парламентській асамблеї НАТО

США переключаються з Китаю на Росію. Вочевидь, перед остаточним вирішенням проблеми Тайваню та встановленням контролю над Індо-Тихоокеанським регіоном Захід хоче убезпечити свій тил у Європі.

Про це свідчить тимчасова розрядка у відносинах між США та Китаєм після переговорів між Байденом і Сі Цзіньпіном та одночасне загострення ситуації навколо України.

Слідом за інформацією з Великобританії та Швеції про спрямування військових контингентів до України схожа новина прийшла і з Америки. CNN повідомила, що адміністрація Байдена розглядає можливість спрямування нам на допомогу військових радників і додаткового озброєння, зокрема ракет Stinger і Javelin та гелікоптерів Мі-17.

Telegram Logo

Не секрет, що один із можливих сценаріїв розвитку ситуації — широкомасштабне вторгнення Росії в Україну в той час, коли США ув'язнуть у тайванській кризі та не зможуть розірватися на двох напрямках.

Тому американцям і британцям для початку потрібно вибити з гри Кремль та зробити його нездатним до війни.

Але можливо, що Росія захоче вирішити українське питання і не чекаючи на гіпотетичний конфлікт між США та Китаєм. Адже час грає проти Москви, оскільки Україна щороку суттєво посилює свою обороноспроможність, а Росія поступово втрачає підтримку Європи та ризикує залишитися без надприбутків після переходу ЄС на зелену енергію.

Тоді питання ліквідації російської загрози у Європі вирішиться ще швидше, ніж думають у Кремлі. Адже в разі відкритої агресивної війни основні країни Заходу не упустять нагоди поставити на місце «бунтівну бензоколонку».

Текст опубліковано за згодою автора.

Оригінал

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Коментарі

Всі новини