Facebook Pixel

Використання послуг легальних організаторів гемблінгу – це безпечно та патріотично

Вікторія Закревська
Заступниця голови Ukrainian Gambling Council з комунікаційних питань

Усюди є свої правила роботи та взаємодії з партнерами та клієнтами. Звісно, якщо це легальний бізнес. Бо в нелегального зазвичай діє одне правило: заробити гроші попри порушення правил.

Гральна індустрія, як і будь-яка інша сфера життя та діяльності, має свій протокол поведінки, свої зобов’язання та регламентацію дій. Рішенням Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ) базовими принципами роботи легальних організаторів азартних ігор в Україні визначено та затверджено Принципи відповідальної гри.

Тож, лише легальний гемблінг:

  • забезпечує ідентифікацію гравця або відвідувача та гарантує, що до азартної гри не залучатимуться діти та підлітки, а гравці обов’язково отримають свій виграш, і інформація про це не стане доступною для сторонніх осіб;
  • не допускає до гри осіб, яким обмежено доступ до участі в азартних іграх, й осіб, у яких виражена ігрова залежність (лудоманія);
  • не стимулює програші гравця через заохочення бонусами, подарунками тощо;
  • проводить профілактичні заходи щодо упередження ігрової залежності (лудоманії), розміщуючи в доступних місцях інформаційні матеріали про ігрову залежність і відповідальну гру, а також про діяльність організацій, лікувальних закладів та/або медичних працівників, які лікують лудоманію (контактні дані, телефон служби підтримки);
  • інформує гравців/відвідувачів про:

– наявність у нього ліцензії на організацію та проведення азартних ігор, про правила організатора азартних ігор;

– правила відвідування грального закладу;

– правила проведення азартних ігор і можливий програш чи втрату коштів;

  • забезпечує проведення інструктажів персоналом щодо принципів відповідального ставлення до азартних ігор, визначення критеріїв патологічної й проблемної ігрової залежності та заходів, спрямованих на запобігання (попередження) виникненню лудоманії у гравців.

Окрім того, легальні організатори азартних ігор в Україні з перших днів війни допомагають державі в боротьбі з агресором. Вони сплачують податки та кошти за ліцензії й одночасно беруть участь у фінансуванні державних і регіональних соціальних і гуманітарних проєктів, а також допомагають армії та силам ТрО.

Зокрема, члени Ukrainian Gambling Council із початку широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну надали благодійну допомогу ЗСУ, ТрО та внутрішньо переміщеним особам на понад 300 млн грн. А з початку року сплатили за ліцензії до державного бюджету майже 400 млн грн.

Тож якщо ви вирішили взяти участь в азартній грі, ключове – це вибрати послуги легального організатора азартних ігор (повний і актуальний перелік завжди доступний на сайті КРАІЛ). Тоді ви як гравець будете захищені й захищені ваші особисті дані та банківські картки.

Скориставшись послугами легального гемблінгу, також можна бути впевненим у тому, що частина витрачених коштів точно піде на потреби армії та боротьбу з агресором.

Шановні друзі, підтримуйте вітчизняний бізнес, обирайте лише легальних організаторів азартних ігор – це безпечно й патріотично.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора