Facebook Pixel

Соціальна відповідальність буває не тільки в бізнесу, але й у держави

Вікторія Закревська
Заступниця голови Ukrainian Gambling Council з комунікаційних питань

Під час війни вітчизняний бізнес продемонстрував не лише неабияку відданість державі, але й став майже прикладом соціально відповідальної поведінки з «підручнику».

Збереження робочих місць, волонтерство, благодійництво, допомога органам місцевого самоврядування – усе це є невіддільним складником роботи легального грального бізнесу, зокрема й членів Всеукраїнської ради гемблінгу (Ukrainian Gambling Council), які лише на фінансову підтримку ЗСУ, ТрО та тимчасово переміщених осіб витратили понад 300 млн грн.

Проте й державні структури в межах своїх повноважень і можливостей діють у контексті соціальної відповідальності. Так, для урядових та інших державних установ вона має свою специфіку й суттєво відрізняється від того, що робить бізнес. Але синергія дій комерційних компаній і владних інституцій йдуть на користь усьому суспільству.

Зокрема, Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ) як національний регулятор гемблінгу забезпечує постійне та всебічне інформування гравців і суспільства про різні соціальні механізми грального бізнесу. Нещодавно КРАІЛ на своєму сайті створила спеціалізований сервіс для фізичних осіб, де кожен може дізнатися таку інформацію:

  • як подати звернення до КРАІЛ;
  • коли й до кого саме із членів КРАІЛ можна потрапити на особистий прийом;
  • як отримати первинну безплатну юридичну допомогу;
  • що потрібно знати, перш ніж скористатися послугами легальних організаторів азартних ігор;
  • якими є принципи відповідальної гри;
  • які гемблінгові компанії та сайти є легальними в Україні;
  • хто може бути гравцем у легальних закладах і які вимоги чинного законодавства до такої особи;
  • які права мають легальні організатори гемблінгу та які обов’язки накладає на них держава;
  • як саме та кому можна повідомити про порушення у сфері азартних ігор.

Цей комунікаційний механізм дає змогу будь-кому швидко та в зручний спосіб дізнатися про особливості функціонування легального ринку азартних ігор в Україні, отримати відомості про організаторів грального бізнесу (назви компаній, брендів, адреси сайтів тощо) та за потреби поскаржитися на їхню недоброчесність або повідомити про нелегалів.

Своєчасність, доступність і зваженість – ці складники інформаційної політики національного регулятора ринку азартних ігор є невіддільною частиною соціально відповідального підходу КРАІЛ до роботи з потенційними та наявними користувачами послуг гральних закладів.

Ця політика доповнює роботу легальних організаторів гемблінгу щодо комунікації з гравцями та членами їхніх родин.

Отже, взаємодія бізнесу та державних інституцій підносить соціальну відповідальність на принципово новий щабель, що загалом іде на користь суспільству.

Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора